استفاده از شوینده صورت وچه در تولید لبنیات محلی

پاکسازی دوگانه و سه گانه ایده هایی هستند که از جنون زیبایی کره ای و ژاپنی در سال های اخیر نشات گرفته اند

سناریوی سنتی شامل استفاده از یک پاک کننده شوینده صورت وچه مبتنی بر روغن برای از بین بردن آرایش است. و از آنجایی که برخی از آرایش‌ها، به‌ویژه فرمول‌های ضدآب و طولانی مدت، مبتنی بر روغن هستند، با روغن بهتر تجزیه می‌شوند.

سپس، از آنجایی که پاک‌کننده روغن باقیمانده‌ای باقی می‌گذارد که اکنون با کثیفی و آرایش مخلوط شده است، آن را با یک پاک‌کننده کف‌دار سنتی مبتنی بر آب دنبال کنید که روغن‌ها و کره‌هایی را که مومیایی‌ها یا روغن‌ها روی پوست می‌گذارند، از بین می‌برد.

تیفانی مسترسون، بنیانگذار Drunk Elephant. هنگام شروع شستشو با دو پاک کننده مبتنی بر آب، مشکلات ظاهر می شوند که می تواند منجر به تمیز کردن بیش از حد شود.

ممکن است ساده به نظر برسد، اما شستن صورت نیاز به زمان و توجه دارد. انجام آن به روش صحیح می تواند تفاوت بین درخشان شدن پوست و بروز آکنه را ایجاد کند.

بسیاری بر این باورند که برای پاک کردن آرایش یا زمانی که کثیف به نظر می رسد، فقط باید صورت خود را بشویید. جنیفر هیلی، متخصص پوست از اسکاتسدیل، آریزونا، می‌گوید در واقع، توصیه می‌شود که صورت خود را دو بار در روز بشویید.

 

با این حال، تعداد دفعاتی که صورت خود را می شوید ممکن است کمتر از نحوه انجام کار مهم باشد.

فرقی نمی کند نوع پوست، بافت یا وضعیت فعلی شما، هیلی تاکید می کند که روتین پاکسازی شبانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

او می‌گوید: «پاک کردن آرایش، کثیفی و کثیفی از روز به آماده‌سازی پوست برای رژیم مراقبت از پوست شما کمک می‌کند و همچنین از پوست در فرآیندهای بازسازی و نوسازی در طول شب حمایت می‌کند.»

برای شروعی تمیز آماده اید؟ این مراحل شستشوی صورت توسط متخصصین پوست را دنبال کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.