استفاده از موتور برقی در جنگ جهانی دوم بجای تانک

همانطور که احتمالا متوجه شده اید، اخیراً اخبار زیادی در مورد قیمت موتور برقی پوشش داده ایم. این دوچرخه‌ها قبلاً در اخبار موتورسیکلت کمیاب بودند.

اما امروز همه جا هستند. به نظر می رسد همیشه یک تیزر جدید، یک مفهوم جالب، یا برخی از پیشرفت های جدید برای گزارش وجود دارد.

با وجود سر و صدای موتورسیکلت برقی، ثابت نگه داشتن همه چیز می تواند سخت باشد. ممکن است در تمام اخبار آتی احساس گمراهی کنید.

بنابراین فکر کردم بهتر است با جزئیات بیشتر در مورد اینکه فناوری موتور سیکلت الکتریکی در حال حاضر در کجا قرار دارد، به کجا می رود و تا حدودی در مورد آنچه می توانید انتظار داشته باشید صحبت کنم.

یک چیز مسلم است، موتورسیکلت های برقی آینده هستند. با توجه به استانداردهای فعلی آلایندگی و قابلیت‌های عملکرد یک موتور الکتریکی، نمی‌دانم که چگونه کسی می‌تواند فکر کند که موتورسیکلت‌های برقی آینده صنعت نخواهند بود.

این بدان معنا نیست که موتورسیکلت های احتراق داخلی به این زودی ها به کلی ناپدید می شوند. موتور احتراق داخلی برای چندین دهه فعال خواهد بود.

مردم با آنها راحت هستند، آنها مقرون به صرفه هستند، و صداهای واقعا زیبایی تولید می کنند و حس هایی را که موتورهای الکتریکی نمی توانند ایجاد کنند، ایجاد می کنند.

با این اوصاف، زمانی فرا می رسد که اکثر موتورسیکلت های فروخته شده به جای باک بنزین و موتور، باتری و موتور دارند. با این حال، ما هنوز آنجا نیستیم، بنابراین بیایید ببینیم موتورسیکلت های برقی امروز در کجا هستند.

در حال حاضر، شرکت‌های موتورسیکلت‌سازی سنتی و تازه‌کارها تلاش می‌کنند با دوچرخه‌های برقی جایگاه خود را به دست آورند.

به تازگی پیشرفته ترین و چشمگیرترین مدل خود را منتشر کرده است و موتورسیکلت لایتنینگ یک دوچرخه ورزشی برقی به نام Strike را برای به چالش کشیدن همه آنها عرضه کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.