زنی با پوشیدن اسکراب پزشکی زنانه سال ها از خانواده خود دور ماند

اسکراب پزشکی زنانه برای پرسنل مراقبت های بهداشتی بسیار مهم است. آنها بر اساس کدهای لباس بسته به بیمارستان، کلینیک یا مطب پزشک هستند. وظیفه اصلی آنها محافظت از متخصص و بیمار در برابر گسترش عفونت است.

آنها نه تنها وظیفه حفاظتی خود را انجام می دهند، بلکه بخشی از تصویر افرادی هستند که در بخش بهداشت کار می کنند. آنها بهداشت، اعتماد به نفس، احترام و فداکاری را نشان می دهند که تأثیر خوبی به بیمار می دهد.

در بیمارستان ها و کلینیک ها، دستورالعمل هایی وجود دارد، چه رنگ لباس، چگونه موهای خود را شانه کنید، از موانع محافظ استفاده کنید، که با استفاده از لباس های پزشکی شروع می شود.

استفاده از لباس بهداشتی شامل تماس با سطوح، میکروارگانیسم ها و مواد شیمیایی است که گسترش آن خطری است که هیچ حرفه ای در این بخش نباید آن را متحمل شود. به همین دلیل است که بهداشت لباس برای رعایت قوانین بهداشتی ضروری است.

فرآیند جمع آوری یکی از اساسی ترین اقدامات احتیاطی که در بخش بهداشت و درمان برای جلوگیری از انتشار ویروس ها و باکتری ها از طریق لباس استفاده می شود، قرار دادن آنها در کیسه های پلاستیکی است که برای این منظور تهیه شده است.

اگر لباس در یک منطقه ایزوله استفاده شده باشد، اقدامات احتیاطی بسیار بیشتر خواهد بود. در این موارد لباس ها در کیسه های ضدآب که به درستی شناسایی شده اند قرار می گیرند و از تماس آن با بیرون خودداری می شود.

نگهداری در فاصله زمانی بین رسوب یونیفرم کثیف و شستشوی آن، مهم است که محل نگهداری لباس در شرایط مناسبی باشد. تا زمان ورود پرسنل مسئول حمل و نقل، لباس باید در مکان مخصوصاً سازگار با آن نگهداری شود تا از دست زدن به آن و تماس با رطوبت یا سطوح کثیف جلوگیری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.