زنی با گلابی بوکس ارزان فرزند خود را تنبیه کرد

گلابی بوکس ارزان در ابتدا برای آموزش بوکسورها ساخته شد، اما تمرین‌کننده‌های ورزش‌های رزمی پا را به عنوان یک تکنیک ایده‌آل برای تمرین می‌شناسند، زیرا می‌توان بدن فرد را نپذیرفت و به آن اجازه داد دست‌ها و پاهای خود را ورزش کرد.

کیسه بوکس پیاده برای کاراته، تکواندو، کونگ فو، فول کنتاکت و کیک بوکسینگ مناسب تر از توپ بوکس آویزان از سقف است، زیرا به شما امکان می دهد تمام حرکات این ورزش ها را انجام دهید، چه پاها و چه بازوها.

ازتو آنجایی که کیف حجمی کاملاً مشابه حجم بدن انسان دارد،ضربات نییی بهبود می یابد. بنابراین، زدن پا برای ادامه ورزش در خانه نیاز است.

هرچه مشت های شما در کیف قوی تر باشد، سنگین تر می شوید (این همیشه درست نیست، اما به طور کلی). بنابراین احتمال جابجایی کیف بیشتر خواهد بود.

از آنجایی که هدف حرکت کیف در هر صورت است، یک کیف سنگین ضروری است. به کیفی نیاز دارید که نصف وزن شما باشد. برای مثال اگر 100 کیلوگرم وزن دارید، یک کیسه بوکس 50 کیلوگرمی کافی است.

یک کیسه بوکس با طول 80 سانتی متر تا 110 سانتی متر را انتخاب کنید تا به تنهایی با مشت ضربه بزنید و طول آن برای ضربه یا مشت بیشتر از 120 سانتی متر باشد.

می توانید کیسه بوکس خود را به روش های مختلف بارگیری کنید. اغلب، تکه های پارچه (یا لباس) خرد شده داخل کیسه را پر می کند. با این حال، اگر یک کیسه بوکس نسبتا فشرده، بسیار سخت و مهمتر از همه بسیار سنگین می خواهید، می توانید آن را با ماسه پر کنید.

فقط مطمئن شوید که کیف شما در برابر شن و ماسه مقاوم است، زیرا همه آنها مقاوم نیستند. در این صورت شما آن را در همه جا قرار خواهید داد و در حین چرخش و حرکات در حین تمرین خطر سوختن پاهای خود را دارید.

اگر یک بوکسور مبتدی هستید که فقط گهگاهی تمرین می کنید، یک کیف بوم انتخاب کنید. اگر یک بوکسور با تجربه هستید که به طور منظم (دو بار در هفته) تمرین می کنید، کیفی با پوشش پلی اورتان مصنوعی در نظر بگیرید قوی و بسیار مقاوم است.

اگر یک بوکسور حرفه ای یا رقابتی هستید و به طور مکرر (3 بار در هفته یا بیشتر) تمرین می کنید، یک کیف جامد از چرم طبیعی و مقاوم در برابر سایش و ضربه انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.