سرامیک شطرنجی موجب آتش سوزی در داروخانه شبانه روزی شد

ممکن است به نظر برسد که سرامیک شطرنجی متعلق به یک رستوران رترو هستند، اما می‌توانند انتخابی مدرن، شیک یا روستایی باشند. این سبک در ابتدا به عنوان یک انتخاب کفپوش برای غذاخوری ها و رستوران ها رایج شد.

این واقعاً به هر آشپزخانه یا حمام مسکونی، به ویژه آنهایی که سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل دارند، حس هوس و هوس می بخشد.

کف‌های شطرنجی صیقلی اگر به درستی طراحی شوند، می‌توانند کلاسیک و شیک باشند. سیاه و سفید کلاسیک محبوب ترین انتخاب کفپوش حمام است، اما شما مجوز خلاقانه ای برای استفاده از هر ترکیب رنگی که می خواهید دارید.

با خیال راحت آن را با هر رنگی که ترجیح می دهید ترکیب کنید و به خوبی با طرح شما مطابقت داشته باشد.اگر می خواهید ظاهری شطرنجی در آشپزخانه داشته باشید، می توانید آن را در بک اسپلش خود بگنجانید.

وقتی صحبت از ظاهری مجلل و بسیار صیقلی به میان می‌آید، کاشی‌های شیشه‌ای ماده‌ای شگفت‌انگیز برای استفاده در پس‌پاش آشپزخانه شما هستند.

برای آشپزخانه‌هایی با طراحی زیبا، کاشی‌های طرح‌دار با سایه‌های متضاد خاکستری، سفید و سنگ مرمر، کنتراست را بدون تحت تأثیر قرار دادن طراحی ایجاد می‌کنند.

آیا به دنبال این هستید که به طراحی آشپزخانه جدید خود سبکی زیبا بدهید؟ از کفپوش شطرنجی استفاده کنید. در چند سال اخیر کاشی های شطرنجی کلاسیک سفید و مشکی بازگشته است.

در طرحی که در تصویر زیر مشاهده می کنید، کاشی های شش ضلعی شکل را مشاهده خواهید کرد. این یک شعله ور شدن مدرن به ظاهر شطرنجی کلاسیک اضافه می کند.

مهم نیست که سبک مورد علاقه شما چیست، نمی‌توانید انکار کنید که حمام‌های سیاه و سفید جذابیتی همیشگی دارند. اگر عاشق کفپوش سیاه و سفید هستید، پس این یک انتخاب عالی برای طراحی حمام شما خواهد بود.

اگر به دنبال به روز رسانی حمام خود هستید، این گزینه طراحی یک برنده تضمین شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.