وجود میز کامپیوتر خانگی پلاستیکی در منزل موجب افزایش طول عمر میشود

اینجا در Strategist، ما می دانیم که یافتن “بهترین” محصول واقعاً بستگی به این دارد که دقیقاً از چه کسی سؤال می کنید.

به همین دلیل است که ما یک سری جدید را به جمع آوری هرچه بیشتر نظرات آگاهانه و قابل اعتماد اختصاص داده ایم. و ما ده‌ها راه برای انجام این کار پیدا کرده‌ایم، از جمله: نمایش نظرات خوانندگان از سراسر اینترنت، گرفتن نظرسنجی‌های سریع (در میان دیوانه‌ترین دوستان ما و همکار ویراستاران استراتژیست وسواس خرید)، و شرکت در برخی از جاسوسی‌های پیشرفته اینترنتی.

با این کار، ما بهترین میزها را طبق نظر افراد و کارشناسان روزمره جمع آوری می کنیم. توصیه‌های ما از یک میز کامپیوتر خانگی پلاستیکی

متغیر است که به یک مدیر تحریریه اجازه می‌دهد از کاناپه‌اش تا میز تردمیل کار کند که به شما کمک می‌کند تا اهداف گام‌هایتان را برآورده کنید.

همه با قیمت‌های مختلف، از 44 دلار تا بیش از 1000 دلار در صورتی که می‌خواهید ولخرجی کنید.به گفته طراح داخلی Pramiti Bhargava از BlueGrape Staging، در حالی که ممکن است یک میز سنتی برای فضای شهری کوچک مناسب نباشد، یک میز کنسول باریک مناسب تر است.

اگر در یک آپارتمان یک خوابه زندگی می کنید، باید خلاقیت بیشتری به خرج دهید. بهارگاوا که این کنسول دو قفسه ای را از Article می پسندد، گفت: «یک میز خواب در اتاق خواب را با یک کنسول کوچک جایگزین کنید. رویه را صاف نگه دارید و یک چهارپایه در نزدیکی آن قرار دهید تا به راحتی به میز تحریر تبدیل شود.

JaKissa Taylor-Semple، معروف به DJ Kiss، چند سال پیش یک میز کار گذاشته بود که بسیار حسادت‌انگیز بود، ما هنوز به آن فکر می‌کنیم.

رویه شیشه ای نمای واضحی از مجموعه کفش های شگفت انگیز او ردیف ها و ردیف هایی از پاشنه های زیبا در پس زمینه به ما می دهد. در حالی که ممکن است تکرار آن دیوار کفش سخت‌تر باشد، اما ما این میز تحریر رویه شیشه‌ای با پایه‌های کرومی را پیدا کردیم که برای او با قیمتی کمتر از 300 دلار تقلبی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.