کشف گربه ای در گلدان پلاستیکی بزرگ ارزان که منجر به کشته شدن آن شد

مفاهیم فرهنگی و زیبایی شناختی خاصی می توانند شما را در خرید گلدان پلاستیکی بزرگ ارزان برای گیاهان داخلی یا بیرونی خود راهنمایی کنند، در اینجا توصیه ما با توجه به این معیارهای مختلف است.

همیشه گلدان های خود را با توجه به نیازهای رشد گیاهانی که می خواهید در آنها بکارید انتخاب کنید و بررسی کنید که سوراخ های زهکشی زیر ظرف وجود داشته باشد.

مواد مختلف مورد استفاده در ساخت ظروف همگی مزایا و معایبی دارند.

در سفال، خاک 3 برابر سریعتر از گلدان پلاستیکی خشک می شود. این بدان معنی است که گیاهانی که در خاک خشک رشد می کنند، مانند کاکتوس ها و ساکولنت ها، در آنجا عملکرد بسیار خوبی دارند.

علاوه بر این، آب اضافی به راحتی از طریق دیواره های متخلخل تبخیر می شود که باعث تسهیل هوادهی ریشه ها می شود. به همین دلیل است که این ظروف اغلب راه حل خوبی برای “آتش نشان ها” هستند، یعنی افرادی که بیش از حد آب می دهند.

اکسیژن به راحتی از طریق دیواره ها به ریشه ها منتقل می شود و هوادهی محیط رشد را تسهیل می کند. از آنجایی که گیاهانی که در این نوع گلدان رشد می کنند نیاز به آبیاری مکرر دارند، محیط رشد شسته می شود و نیاز به کود دهی بیشتر دارد.

در نهایت این ظروف به دلیل سنگینی از پایداری خوبی برخوردار هستند.

پلاستیک برای گیاهی که محیط مرطوب را دوست دارد عالی است. گلدان های ساخته شده از این ماده سبک وزن هستند و به خوبی ذخیره می شوند. از آنجایی که این گلدان ها آب را حفظ می کنند، اگر گیاه به خاک خشک یا کمی مرطوب نیاز دارد، باید مراقب آبیاری خود باشید.

امروزه گلدان های پلاستیکی از گلدان های زیباتر از سفال و ظروف سنگی تقلید می کنند. در نهایت، رنگ و قوام آنها می تواند در نور کاهش یابد.

سرامیک ماده ای است که پالت رنگی خوبی ارائه می دهد. از آنجایی که این ظروف آب را جذب نمی کنند، در آبیاری باید دقت شود. خاک گلدانی که زهکشی را تسهیل می کند می تواند تا حدی این وضعیت را اصلاح کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.