صندلی چرخدار نیلپر از آلودگی هوا جلوگیری میکند

به عنوان مثال، یک راه حل خوب، صندلی چرخدار نیلپر است، محصولی که دو ویژگی کلیدی را ارائه می دهد: طراحی ارگونومیک، مبتنی بر پشتیبانی، و تعامل با کاربر. دارای یک تکیه گاه هوشمند است که می چرخد و پشت را در آغوش می گیرد و به طور خودکار با تمام حرکات تنظیم می شود بدون اینکه کاربر هیچ مکانیزمی را فعال کند.

مدل STAY علاوه بر اینکه پشتی کاملاً قابل تنظیم است، دارای تکیه‌گاه‌هایی است که قابل تنظیم نیز هستند و همه از حالت نشسته به کاربر این امکان را می‌دهند که با کمترین تلاش خود را با هر موقعیتی وفق دهد.

علاوه بر این، نشیمنگاه پددار مقعر به نگه داشتن لگن در موقعیت صحیح کمک می کند.مدل EFIT دارای یک تکیه گاه است که با حرکت کاربر تطبیق می یابد و با پشتیبانی خودکار داخلی کمری که به طور خودکار تنظیم می شود، تکمیل می شود که درجه بالایی از راحتی را فراهم می کند.

طراحی آن نیز از تطبیق پذیری و سفارشی سازی نسل های جوان در نیروی کار الهام گرفته شده است، کسانی که به دنبال طراحی هستند بدون اینکه راحتی و ارگونومی را به خطر بیندازند.

مدل دیگری که کاملاً با هر فضای کاری، چه در دفتر و چه در خانه سازگار است، صندلی CRON است که ترکیبی از کیفیت یک صندلی صندلی مدیریتی، با ابهت اما باریک، با جنبه ای از الهام بخشی کاربردی، راحتی، نور و پویایی است.

امکانات زیادی برای فضای کاری ما، چه در دفتر و چه در خانه، با راحتی تضمین شده وجود دارد. فقط باید گزینه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با ویژگی های کاربر و پویایی کار آنها مطابقت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.