با خریدن لباس راحتی نوزاد زایمان راحتی داشته باشید

هنگام انتخاب لباس راحتی نوزاد لوکس ، بررسی کنید که لباس از چه پارچه ای ساخته شده است تا مطمئن شوید لباس کودک راحت، مقاوم در برابر شعله (در صورت لزوم)، گرم است و با پوست حساس کودک شما واکنش نشان نمی دهد.

چندین خرده‌فروش لباس نوزاد، لباس‌های نوزادی را که از پارچه‌های ارگانیک ساخته شده‌اند، عاری از سفیدکننده‌ها، آفت‌کش‌ها، رنگ‌های سنگین و دارای ویژگی‌های مقاوم در برابر آتش هستند، به بازار عرضه می‌کنند.

این پارچه سبک است و به تهویه پوست اجازه می دهد تا پوست را در دمای بدن یکنواخت نگه دارد و در عین حال رطوبت بدن را جذب کند.

پشم مرینو یکی دیگر از پارچه های طبیعی است که می تواند فاقد مواد مصنوعی یا رنگ های غیر طبیعی باشد. این یک پارچه ایده آل برای نوزادان است و بر خلاف پشم معمولی است.

این پشم با روشی طبیعی ساخته می شود که پشم را از طریق فرآیندهای شیمیایی مانند خیس کردن یا آب شویی آماده نمی کند.

برخلاف لباس‌های نوزادی که از الیاف مصنوعی ساخته شده‌اند که ممکن است باعث گرم شدن بیش از حد شوند، پشم مرینوس یک الیاف عایق است که بدن را در دمای ثابت نگه می‌دارد.

لباس کودک با سطح جذب بالا باعث می شود کودک شما احساس شادابی و خشکی کند. چند اصطلاحی که ممکن است در لباس کودک وجود داشته باشد عبارتند از Lycra، پلی استر، فلانل پنبه ای، مخمل، خز مصنوعی، دم قو، بافتنی ژاکارد، بافتنی پنبه ای، پنبه ای برس خورده و بافتنی درهم.

Lycra یک الیاف مصنوعی است که از پلیمر حاوی پلی اورتان ساخته شده است که به این معنی است که پارچه بسیار کششی است. پلی استر با رزین های مصنوعی ساخته شده است و به دلیل ویژگی های قوی، سبک و مقاوم در برابر آب و هوا شناخته شده است.

پنبه برس پارچه ای است که برای از بین بردن پرز و سایر الیاف اضافی برس زده شده تا پنبه نرم و صاف شود. بافتنی ژاکارد یک بافتنی طرح دار است که در حین انجام مراحل تولید روی پارچه قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.